One Team
Teamwork Makes The Dream Work 
Ontdek ons Team

Koen Dhaenens

Zaakvoerder 

koen@airtrends.be

Anne-Sophie Cambier 

Boekhouding

boekhouding@airtrends.be

Wouter Reynaert

Algemene Werfvoorbereiding

wouter@airtrends.be

Gery Goeminne 

Sales Manager 

gery@airtrends.be

Ruben Peirs 

Werfleider regio Oost Vlaanderen

ruben@airtrends.be

Rik Callens

Werfleider regio West Vlaanderen

rik@airtrends.be

Kristel Verhoeven

Werfleider regio Antwerpen 

kristel@airtrends.be

Kristof De Wachter 

Werfleider regio Vlaams/Waals - Brabant

 

kristof @airtrends.be

Benny Maes 

Magazijn Verantwoordelijke 

benny@airtrends.be

Jannelien Biesbrouck

Bruno De Smet 

Calculator | Offertedienst 

bruno@airtrends.be

Guillaume Dhaenens

Werfvoorbereiding 

guillaume@airtrends.be

Vacatures 

Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging ? Wil je bewust meewerken aan een gezondere levens stijl door middel van ventilatie? En wenst u ons Dynamisch team te versterken, aarzel dan niet om ons te contacteren! 

           +32 (0)56 48 30 30

           

            info@airtrends.be

Contacteer ons nu ! 

AT Group

   +32 (0)56 48 30 30 

    info@airtrends.be

    Blauwfazantjesstraat 2

    BE 7700 Moeskroen

  • Facebook

Openingsuren: 

Alle werkdagen van : 

08u - 12u | 12u30 - 17u

© 2023 by AT Group. Proudly created with Wix.com