top of page
One Team
Teamwork Makes The Dream Work 
Ontdek ons Team

Koen Dhaenens

Zaakvoerder 

koen@atgroup.be

Anne-Sophie Cambier 

Boekhouding

boekhouding@atgroup.be

Wouter Reynaert

Algemene Werfvoorbereiding

wouter@atgroup.be

Ruben Peirs 

Werfleider regio Oost Vlaanderen

ruben@atgroup.be

Rik Callens

Werfleider regio West Vlaanderen

rik@atgroup.be

Gery Goeminne 

Sales Manager Air Trade

gery@atgroup.be

Francisco Rondao

Sales manager Air Technologies

 

francisco@atgroup.be

Benny Maes 

Magazijn Verantwoordelijke 

benny@atgroup.be

Jannelien Biesbrouck

Bruno De Smedt 

Calculator | Offertedienst 

bruno@atgroup.be

Hét Ventilatie team
Vacatures 

Wij zijn momenteel dringend op zoek naar:

- werfleider regio Antwerpen

klik hier voor meer info over deze functie

- monteur ventilatie regio Aalst

klik hier voor meer info over deze functie

- sales engineer

klik hier voor meer info over deze functie

 

Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging ? Wil je bewust meewerken aan een gezondere levens stijl door middel van ventilatie? En wenst u ons dynamisch team te versterken, aarzel dan niet om ons te contacteren! 

           +32 (0)56 48 30 30

           

            jannelien@atgroup.be 

bottom of page